Soflens kontaktné šošovky

 - ilustrácia.

Aké je dnes jednoduché dostať sa ku kontaktným šošovkám. Nikdy to nebolo také ľahké a príjemné. Kontaktné šošovky nikdy neboli také moderné, tak dobre pripravené slúžiť vašim očiam. Aj toto je dôkaz, čo dokáže ľudský um.  Človek môže odhodiť okuliare, alebo ich iba odložiť na policu a nechať na ne usádzať prach.

Kontaktné šošovky nás robia krajšími a hlavne sme všetci vďaka nim bystrozrakí. Orlí zrak je jednoducho v móde. Praktický je najmä pri športe, kedy akékoľvek okuliare robia z pohybovej radosti niečo nepríjemné.

Kontaktné šošovky Soflens – výhody a nevýhody

Kontaktné šošovky Soflens vyrába americká firma Bausch and Lomb. Túto firmu ešte v 19. storočí založili nemecký prisťahovalci. Dnes Bausch and Lomb patrí k najvýznamnejším producentom kontaktných šošoviek.

Kontaktné šošovky Soflens 59 sú mesačné šošovky, ktoré je nutné každý deň očistiť a ponoriť na noc do dezinfekčného roztoku. Kontaktné šošovky Soflens sú vhodné najmä pre začínajúcich používateľov šošoviek.

Kontaktné šošovky Soflens nie sú vybavené indikátorom strany šošovky. Toto znamená, že môžete mať problém identifikovať, kde je rub a líce šošovky. Kvalitnejšie šošovky sú týmto indikátorom vybavené. Zvyčajne sa jedná o čísla alebo písmená, ktoré umožňujú určiť správnu polohu šošovky.

Kde možno kúpiť kontaktné šošovky Soflens?

Kontaktné šošovky tohto typu môžete kúpiť najlacnejšie na internete. Nie je nič jednoduchšie, ako nakupovať šošovky v niektorom z mnohých internetových obchodoch. Balenia šošoviek sú malé, takže posielanie a skladovanie šošoviek nie je pre eshopy absolútne žiadny problém. Vy ako zákazník na oplátku dostanete veľmi priaznivé ceny, ktoré by ste sotva našli v kamenných predajniach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *