Kontaktné šošovky Clear 58

 - ilustrácia.

Na svete je už 7 miliárd ľudí a veľká časť z nich trpí rôznymi poruchami ostrosti videnia. Toto predstavuje neuveriteľné možnosti pre firmy venujúce sa výrobe dioptrických pomôcok. Bežne sa používajú okuliare, avšak najväčší priestor na rast určite existuje  pri kontaktných šošovkách. To je stále jedinečný priestor na inovácie a pokrok.

Na trhu s kontaktnými šošovkami funguje niekoľko významných firiem. Ako to už pri globálnych produktoch býva, aj tieto firmy sa púšťajú do mnohých patentových firiem.

Kontaktné šošovky Clear 58 a ich konflict s Johnson and Johnson

Kontaktné šošovky Clear 58 vyrába spoločnosť Ocular Insight, Inc. Táto firma bola pre kontaktné šošovky Clear 58 napadnutá zo strany Johnson and Johnson.

Problém bol v tom, že kontaktné šošovky Clear 58 sa snažil ich výrobca prezentovať ako generické šošovky Acuvue, čo je značka kontaktných šošoviek od firmy Vistakon, ktorá je dcérskou spoločnosťou Johnson and Johnson.

Vistakon na súde argujementoval, že kontaktné šošovky Clear 58 nemôžu byť prezentované ako lacná náhrada za Acuvue, pretože Acuvue kontaktné šošovky disponujú mnohými jedinečnými vlastnosťami, ktoré chránia zdravie oka a umožňujú pohodlné nosenie šošoviek po dlhý čas. To znamená, že kontaktné šošovky clear 58 nedosahujú kvality a vlastností šošoviek Acuvue.

Súd rozhodol v prospech Johnson and Johnson a reklama na kontaktné šošovky clear 58 musela byť stiahnutá.

Napriek tomu sa tieto šošovky naďalej ponúkajú ako alternatíva k drahých šošovkám Acuvue. Alternatíva voči ním to rozhodne je, to však neznamená, že tieto dva typy šošoviek sú identické. So šošovkami Acuvue vždy získavate vyššiu kvalitu, spoľahlivosť a hlavne bezpečnosť.

Na tejto stránke nájdete odpovede na kontaktné šošovky clear, kontaktne sosovky clear 58 mesačné, kontaktné šošovky clear 58, clear 58 mesačné, clear58, clear 58 sosovky, clear 58, šošovky clear 58, sosovky clear 58 mesacne, clear 58 contact lenses,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *