Kontaktné šošovky Johnson and Johnson

 - ilustrácia.

Kontaktné šošovky sú výdobytkom modernej doby. Kvalitné ľahko nositeľné kontaktné šošovky sú na trhu približne 20 rokov. Kontaktné šošovky existovali mnoho rokov predtým, avšak iba ťažko by sa dalo hovoriť o ich masovom rozšírení. Prvé kontaktné šošovky boli zo skla, a to rozhodne nepôsobilo dobre na oko.

Do vývoja kontaktných šošoviek významne prispeli aj českí vedci, ktorí v roku 1959 vynašli gélové kontaktné šošovky.

V súčasnosti je kvalita kontaktných šošoviek ďaleko vpredu. Medzi najvýznamnejších výrobcov kontaktných šošoviek patrí známa firma Johnson and Johnson. Táto spoločnosť vyrába  kontaktné šošovky pod značkou Acuvue. Nevyrába ich priamo, ale cez svoju dcérsku firmu Vistakon. Acuvue patria jednoznačne k najlepším kontaktným šošovkám na trhu.

Kontaktné šošovky Johnson – Johnson šošovky

Kontaktné šošovky Acuvue sa niekedy označujú jednoducho ako kontaktné šošovky Johnson. Je to viac ako nepresný názov, ale je to jednoducho tak. Johnson and Johnson je globálna veľmi dobre známa firmy. Táto značka je mnohým ľuďom bližšia ako Acuvue či Vistakon.

Z kontaktných šošoviek Johnson sa u nás tešia najväčšej popularite šošovky Acuvue Oasys. Kontaktné šošovky Johnson Acuvue Oasysis sú najmodernejšie šošovky, aké môžete na svete nájsť. Tieto šošovky sú vyrobené z silikónového gélu, čo najvhodnejší materiál na výrobu kontaktných šošoviek.

Silikón je výborný, pretože umožňuje oku dýchať. A to je presne to, čo oko potrebuje, aby sa človek cítil príjemne. Bežné kontaktné šošovky vysušujú oko a zamedzujú mu prístup ku kyslíku, čo spôsobuje iritáciu oka alebo jeho infekciu. Silikónové kontaktné šošovky sú tým najlepším, čo môžete dopriať svojmu oku. Kontaktné šošovky Johnson by mal byť vašim prvým výberom bez ohľadu na ich cenu.

 

Na tejto stránke nájdete odpovede na silikonove sosovky farebne, acuvue johnson johnson contact lenses mesacne, jonson and jonson sosovky, kto vynasiel kontaktne sosovky, kontaktné šošovky, blizsie pouzitie kontaktnych sosoviek, šošovky, silikonové kontaktne šošovky, silikonove sosovky, acuvue oasys firma co ich vyraba,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *