Kontaktné šošovky - Bratislava - zoznam očných optík


V zozname nájdete očné optiky v meste Bratislava. V týchto strediskách je možná aplikácia kontaktných šošoviek.

Ak do zoznamu chcete zaradiť svoju očnú optiku / ambulanciu, využite registračný formulár.

mapa Očná ambulancia

Očná ambulancia

MUDr. Daniela Kostelničáková
Ružinovská 10
Bratislava
zobraz detaily
mapa Neštátna očná ambulancia

Neštátna očná ambulancia

Neštátna oftalmologická ambulancia ponúka diagnostiku a vyšetrenie,...

Ľanová 10
Bratislava
zobraz detaily
mapa OPTIK – PROMINENT s.r.o.

OPTIK – PROMINENT s.r.o.

Kollárovo námestie 19
Bratislava
zobraz detaily
mapa MUDr. Mária Rakšányová

MUDr. Mária Rakšányová

Oftalmológ. Preventívne očné vyšetrenia, diagnostika a liečba chorôb,...

Šustekova 2
Bratislava
zobraz detaily
mapa Optika EDEN

Optika EDEN

Rajská 3
Bratislava
zobraz detaily
mapa Optika Laurentia

Optika Laurentia

Firma Optika LaurentiaLaurentia pôsobí na slovenskom trhy od roku 1992....

Laurinská 12
Bratislava
zobraz detaily
mapa MUDr. Ivana Filová

MUDr. Ivana Filová

Oftalmologické vyšetrenia, prevencia, diagnostikovanie a liečba ochorení...

Mýtna 2886/5
Bratislava
zobraz detaily
mapa De Rossi Lens – Optik

De Rossi Lens – Optik

Očná optika - predaj rámov rozličných značiek, konzultácie,...

Liščie údolie 98/57
Bratislava
zobraz detaily
mapa Mgr. Marián Kuruc OPTIKA

Mgr. Marián Kuruc OPTIKA

Mgr. Marián Kuruc
Bučinova 6
Bratislava
zobraz detaily
mapa ABSOLUT OPTIK spol. s r.o.

ABSOLUT OPTIK spol. s r.o.

ABSOLUT OPTIK spol. s r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1998. Ponúka...

Dulovo námestie 12
Bratislava
zobraz detaily
Stránka 1 z 212

Potrebujete niečo kúpiť? Tak potom Bratislava je tým najlepším miesto na Zemi. Pardon, iba na Slovensku. Bratislava je mesto, kde sú sústredné takmer všetky veľké obchody. Dôvod je logický. Predajcovia sú tam, kde sú peniaze. A v Bratislave je ich v porovnaní s ostatnými slovenskými regiónmi pomerne dosť. Kontaktné šošovky Bratislava sú iba jedným z tisícov artiklov, ktoré si môžete v Bratislave kúpiť. Kontaktné šošovky Bratislava spĺňajú niekoľko účelov:

  • Zdravotnícka pomôcku – umožňujú ľuďom s poruchou zraku opäť vidieť ostro
  • Kozmetická pomôcka – kontaktné šošovky sa využívajú na zmenu farby očí

Väčšina ľudí na Slovensku však využíva kontaktné šošovky ako zdravotnícku pomôcku . Kontaktné šošovky majú oproti klasickým okuliarom niekoľko podstatných výhod. Šport či iné fyzicky a pohybovo náročné aktivity sú s kontaktnými šošovkami ďaleko príjemnejšie. Kontaktné šošovky Bratislava je možné kúpiť dvoma základnými spôsobmi:

  • V bežných kamenných predajniach – v lekárňach, v predajniach optických pomôcok
  • Na internete

Kým ľudia na dedinách či v malých mestách nemajú veľmi na výber a zvyčajne siahajú po internetových obchodoch, Bratislavčania majú širokú ponuku klasických predajní. Tie ich navyše budú presviedčať, že je hlúposť kupovať kontaktné šošovky na internete. Pravda je však trochu iná. Hlúposťou je ich na internete nekupovať. Kontaktné šošovky na internete sa v ničom nelíšia od kontaktných šošoviek na internete. Rovnaké značky, rovnaké balenia. Ah chyba, predsa sa len v niečom líšia. V cene. Kontaktné šošovky Bratislava sú na internete podstatne lacnejšie. Prečo nakupovať v bežnej predajni, keď na nete je to lacnejšie. Prečo nakupovať v predajni, ktorá platí vysoké nájomné za prenájom priestorov v obchodnom dome? Načo podporovať obchodné domy, keď môžete podporiť seba?

Kontaktné šošovky Karlova Ves

Máte už plné zuby okuliarov a chcete prejsť na kontaktné šošovky? Došli vám zásoby kontaktných šošoviek a potrebuje nové zásoby? Možnosti, kde kúpiť kontaktné šošovky sú naozaj široké.

Ak bývate v Bratislave, tak vaše možnosti sú viac ako dostatočné.  Kontaktné šošovky Karlova Ves môžete kúpiť v niektorej z mnohých predajní po celej mestskej časti. Kontaktné šošovky Karlova Ves však môžu byť pomerne drahé. Zbytočne drahé.

Prečo nakupovať v bežných predajniach v Karlovej Vsi, keď môžete nakupovať na internete, a to omnoho lacnejšie?

Kontaktné šošovky Karlova Ves – internet

Napriek tomu, že kontaktné šošovky sú dokázateľne lacnejšie na internete, množstvo ľudí stále nakupuje tento tovar tradičnou cestou.  Nie je na to však žiadny logický dôvod.

Tradiční predajcovia kontaktných šošoviek sa budú snažiť svojim zákazníkom nanútiť ich služby s tým, že iba oni môžu kvalifikovane predávať kontaktné šošovky.  Zabudnite však na tieto klamstvá. Na správne nosenie šošoviek nepotrebujete kvalifikovaného predajcu.

Na správny výber kontaktných šošoviek potrebujete doktora a výrobcu kontaktných šošoviek. Samozrejme, že tú chýba aj predajca, teda niekto, kto kontaktné šošovky zoberie z továrne a prinesú vám ich domov. Vám však môže byť úplne jedno, kto to spraví, či má VŠ titul alebo tri. Záleží iba na cene. A najlacnejšie kontaktné šošovky nájdete na internete, v mnohých eshopoch, z ktorých množstvo sa nachádza aj na Slovensku.

Kontaktné šošovky Karlova Ves tak nemusia byť kúpené priamo  v Bratislave. Eshopy nemusia byť z hlavného mesta. Aj takto vám internetové obchody šetria peniaze. Prečo to neskúsiť, keď nehrozí absolútne žiadne riziko. Pri ceste do obchodu v Karlovej Vsi sa vám niečo stať môže, pri nakupovaní na internete maximálne ušetríte viac, ako ste čakali.