Kontaktné šošovky - Žilina - zoznam očných optík


V zozname nájdete očné optiky v meste Žilina. V týchto strediskách je možná aplikácia kontaktných šošoviek.

Ak do zoznamu chcete zaradiť svoju očnú optiku / ambulanciu, využite registračný formulár.

mapa Vikom, s.r.o.

Vikom, s.r.o.

Súkromné pracovisko s najväčším počtom odoperovaných pacientov na...

Vysokoškolákov 31
Žilina
zobraz detaily
mapa Očná ambulancia

Očná ambulancia

MUDr. Zuzana Strnadová
Hálkova 3
Žilina
zobraz detaily

Žilina je dostatočne veľké mesto na to, aby ste v ňom boli schopní kúpiť čokoľvek. Žilina patrí k ekonomicky silným regiónom. To však neznamená, že všetci ľudia v Žiline majú orlí zrak. Aj v Žiline, ako v každom inom meste, sa nájde množstvo ľudí, ktorých zrak nie je práve najostrejší.

V minulosti boli takýto ľudia takmer výlučne odkázaní na okuliare. A tie nie každý má rád. Okuliare robia ľudí menej atraktívnymi, hoci môžu vyzerať inteligentnejšie.

Dnes je však situácia odlišná. Nikto nemusí trpieť okuliarmi, pretože tu máme kontaktné šošovky. Kontaktné šošovky Žilina sú dostupné aj v tomto meste.

Kontaktné šošovky Žilina – aké sú možnosti

V Žiline môžete  nakupovať kontaktné šošovky v zásade dvoma spôsobmi. Kontaktné šošovky Žilina sú dostupné:

  • V bežných kamenných predajniach
  • V internetových obchodoch

Aký je rozdiel medzi týmito spôsobmi nákupu kontaktných šošoviek? Odpoveď je jednoducho. Veľký. Kým v bežných kamenných predajniach sú kontaktné šošovky drahé a výber je skutočne limitovaný – internetové obchody vám ponúkajú výhodnejšie ceny a vybrať si môžete z ďaleko širšej ponuky.

Tak prečo ľudia stále nakupujú kontaktné šošovky aj v bežných lekárňach či optikách? Tu to nie je veľmi jasné. Mnohí z nevedomosti či zotrvačnosti. Do úvahy je potrebné brať aj to, že klasickí predajcovia sa budú snažiť presvedčiť zákazníkov, že je nebezpečné nakupovať kontaktné šošovky na internete. Mnohí ľudia im zle mieneným slovám aj uveria. Internetové obchody sú ich hlavnou konkurenciou, a preto sa ich snažia spochybniť.

Kontaktné šošovky Žilina sa však oplatia nakupovať na internete. V eshopoch kúpite úplne rovnaké šošovky ako v bežných obchodoch.