Kontaktné šošovky Switch

 - ilustrácia.

Internet mení svet. Či sa nám to páči alebo nie. Väčšina ľudí vníma internet ako niečo, čo mení ich život k lepšiemu. Internet nám uľahčuje komunikáciu, kontakty a podobne.  Ako celok internet určite je veľkým prínosom.

To však neznamená, že niekto ho nebude nenávidieť. Predstavte si, že máte kamennú predajňu, kde predávate najmä kontaktné šošovky. Darí sa vám a zrazu príde internet a zmení biznis model, ako sa predávajú kontaktné šošovky. Začnete strácať zákazníkov, pretože oni nie sú hlúpi, aby kupovali zbytočne drahé šošovky u vás, keď na internete ich kúpia ďaleko lacnejšie.

V takejto situácii budete určite internet nenávidieť. Niektorí predajcovia sa s konkurenciou zo strany internetových obchodov popasovali svojsky.

Kontaktné šošovky Switch premier a kontaktné šošovky Frequency

Kontaktné šošovky Switch premier sú identické s kontaktnými šošovkami Frequency. Obe šošovky sa líšia iba obalom a miestom predaja. Obe šošovky vyrába americká firma Coopervision.

Rozdiel je iba v tom, že na internete kontaktné šošovky Switch premier nekúpite. Prečo sa kontaktné šošovky Switch premier nepredávajú na internete?

Dôvod je vcelku prostý.

Kamenné predajne bežným spôsobom jednoducho nemôžu internetovým obchodom konkurovať. Takto predajca vytvorí vlastnú značku, ktorú bude predávať iba vo vlastných obchodoch. Týmto spôsobom bude schopný udržať vysoké marže (inými slovami – predávať predražené šošovky). Keďže sa tento produkt (kontaktné šošovky Switch premier) nebudú predávať na internete, zákazník si nemá ako porovnať ich cenu.

Ako sa proti tomu môže brániť bežný zákazník. Veľmi jednoducho. Stačí si kúpiť na internete šošovky Frequency a hotovo. Keďže sú identické, nie je dôvod, prečo by ste mali nakupovať kontaktné šošovky Switch premier za vyššie ceny.

Na tejto stránke nájdete odpovede na kontaktne sosovky switch premier, kontaktné šošovky switch, switch sosovky, switch premier cena, šošovky switch, sosovky switch premier, kontaktne sosovky switch premiere, switch kontaktne šošovky, switch premier, switch premier šošovky,

2 Responses to Switch

  1. Switch šošovky says:

    Dobrý deň,
    chcela by som sa informovať. Už asi 6 rokov nosím kontaktné šošovky značky značky Johnson and Johson avšak minulý týždeň som šla na vyšetrenie zraku a zistili,že potrebujem silnejšie dioptrie. Dali mi na skúšku šošovky Switch všetko mi vyhovuje, len som zviknutá si objednávať šošovky z internetovej stránky, ale nikde tieto spomínané šošovky nemôžem nájsť. Tak isto som sa nedostala k informácií či sa mi zmenil priemer a zakrivenie šošovky lebo p. očná ma asi strach, že by som si tie šošovky nekúpila u nej. A ešte tieto šošovky u nej priamo v predajni stoja 39 € a za johnson a johnson som platila doteraz 22 €. Prosím poraďte čo mám robiť? A je pravda, že šošovky johnson and johnson budu už stiahnuté z predaja?

  2. ema.stara@centrum.sk says:

    Dobry den,tiez nosim kont.sosovky dlhe roky. Spociatku som si ich objednavala u svojho doktora no potom som nasla tie iste sosovky na internete za ovela nizsiu cenu. Sice som usetrila no asi po 3 rokoch intenzivneho nosenia sosoviek som acala mat problem tak som navstivila svojho doktora ,ktory mi diagnostikoval vred na rohovke. Neprajem nikomu taku bolest a navyse dodnes mam problemy. Sosovky moze nosit iba sporadicky

    Internetovy predaj je sice super ale v pripade nejakeho zdravotneho problemu vas nevysetri a nepomoze vam. T o je moja negativna skusenost

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *